• Магія зимових свят


  Магія зимових свят, що чередою крокують до нас з початку грудня радує і дорослих, і малих. Тому і не дивно, що книжково-ілюстративна виставка “Ой зима, зима, веселіш пори нема”  постійно привертає увагу читачів цікавими книгами з розповідями про свята та звичаї і обряди зимового циклу, дитячими яскравими малюнками новорічно-різдвяного циклу, листами маленьких читайликів до Святого Миколая.

  16 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, для четвертокласників СЗОШ № 16 зустріч з ним та дивовижні подарунки допомогли пригадати усі добрі справи, які вони роблять, як то годування дворових кішечок і песиків, лікування підбитого голуба, допомога бабусі по господарству влітку на канікулах, годівля зернятами пташок у холодну сніжну пору...

  Все в бібліотеці в цей день створювало святковий настрій: композиція зі свічкою, поштова скринька  Святого Миколая, куди можна вкидати свої листи, золотиста ялинка, вистава лялькового дитячого театру, яку підготували активні читачі бібліотеки під керівництвом та з участю бібліотекаря Світлани Василівни Могорит і її сина-школяра, кмітливі Зайчик і Їжачок, кумедний Ведмедик, хитра Лиска, допитлива Мишка та всезнаючий Горобчик.

  Бібліотекарі Галина Іванівна Чередник та Тетяна Михайлівна Ковалінська ознайомили учасників свята з легендами та переказами про Святого Миколая, розповіли історію його життя, про колядки, приурочені до цього дня. Самі ж діти активно відгадували загадки, уважно дивилися лялькове дійство, дружними оплесками зустрічали головного героя свята – Миколая.  А він був надзвичайно красивим: із довгою-предовгою бородою, білосніжними вусами і одягнутий у гарні-прегарні шапку та кожух. Опираючись на свій посох, із безліччю подарунків у руках, уважно вислухав кожного, підбадьорив, подякував за чемність, гарні малюнки, добрі справи і вручив цукерки. Дівчатка і хлопчики щиро декламували вірші. Вони їх так багато вивчили, що бібліотека на годину стала поетичним олімпом. На закінчення зустрічі діти сфотографувалися на згадку зі Святим Миколаєм та своїм класоводом Галиною Петрівною Савчук.

  Тетяна Біла, зав. відділу методичної та бібліографічної роботи Білоцерківської міської ЦБС.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше