• Володар країни сонячного добра

Володар країни сонячного добра Володар країни сонячного добра Володар країни сонячного добра

Всеволод Нестайко… 30 січня йому б виповнилося 90 років. На його долю випало багато лихоліть та негараздів, та письменник ніс до людей добро, сміх щасливого, напоєного сонцем дитинства. Більше ніж півстоліття його книги не залежуються на полицях бібліотек. Так і в бібліотеці-філії №10 твори Всеволода Зіновійовича Нестайка є найбільш читаними та затребуваними серед користувачів-дітей.

Читачі – учні других та третіх класів БЗШ №5 з зацікавленістю подивились відео презентацію про життя та творчий доробок письменника , яку підготувала бібліотекар Альона Сушкевич, познайомились з книгами, які є в фонді бібліотеки, відповіли на запитання вікторини.

На сьогодні книги Всеволода Нестайка в бібліотеці відсутні. ЇХ ЧИТАЮТЬ!!!

Ганна Нагорна.