• «Сонячна країна доброти» «Сонячна країна доброти» «Сонячна країна доброти»

30 січня виповнюється дев’яносто років від дня народження класика української дитячої літератури Всеволода Зіновійовича Нестайка. Його веселі дотепні та мудрі повісті й казки радують вже не одне покоління, адже у нього за плечима майже п’ятидесятилітній шлях у дитячій літературі та близько тридцяти книжок оповідань, казок, повістей і п’єс.

З цієї нагоди бібліотекарі філії №2 провели літературну годину «Сонячна країна доброти» для своїх маленьких читачів. Під час заходу працівники книгозбірні познайомили малечу з життєвим та творчим шляхом письменника, зачитали цікаві уривки з деяких його творів, познайомили з героями.

Читачі взяли участь у грі «З якого твору цей герой?» та із задоволенням відгадували загадки.

Бібліотекарі познайомили хлопчиків та дівчаток з книгами автора, які є в фонді книгозбірні. Малеча з цікавістю гортала сторінки книжок Всеволода Нестайка, прикрашених яскравими малюнками.

Юлія Животівська.