• Увага бібліотек до проблем толерантності в українському суспільстві

  Завідувачка бібліотекою № 1 нашої ЦБС Валентина Шлапацька із своїми читачками Іриною Байбарзою та Аліною Демченко, ученицями СЗОШ № 1 взяли участь у Молодіжному форумі “Етнотолерантність як формат комунікації сучасної молоді у протидії ксенофобії”, який організувала Національна бібліотека України для дітей.
  Учасників Форуму привітали представник Уповноваженого Верховної ради України з прав людини та Олег Рудь від Голови Держкомнацрелігій Ю.Богуцького, від Конгресу Національних громад України Йосиф Зісельс. З промовою виступила заступник міністра культури і туризму України Вікторія Ліснича. Форум вела генеральний директор Національної бібліотеки для дітей Анастасія Кобзаренко.

  Представники громадських організацій та національних спільнот, які прибули на Форум з різних регіонів України, представляли етнічне розмаїття нашої держави. Молоді читачі бібліотек були учасниками прес-конференції, присвяченій проблемам, пов`язаними із проявами ксенофобії в Україні, у дискусії “Діалог культур у мультикультурному суспільстві” та майстер-класі “Адаптація іноземних студентів в освітній простір України”.

  Читачки бібліотеки № 1 Аліна та Ірина продемонстрували знання болгарської та польської мов учасникам Форуму на театралізованому святі “Земля у нас одна і сонце у нас єдине”.


  Валентина Шлапацька, зав. бібліотекою № 1 для дітей.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше