• Щасливий дар – писати для дітей Щасливий дар – писати для дітей Щасливий дар – писати для дітей

  Його називають сонячним класиком, а ще – найвеселішим дитячим письменником, винахідником найдивовижніших створінь і чарівних образів. В його сонцесяйні казки хочеться зануритися по самі вінця душі. Мова йде про письменника, казкаря, неперевершеного фантазера Всеволода Нестайка.
   
  Унікальність майстра слова в щирій любові та відданості дитинству, адже він завжди лишався виключно дитячим письменником. Зі слів автора: «Усі діти у чомусь здібні, талановиті, вони завжди різні і цим дуже цікаві». Герої його творів дітлахи – допитливі та винахідливі, веселі та непосидючі, вони вчаться дружити і співчувати, відрізняти добрі вчинки від поганих.
   
  Напередодні святкування 90-літнього ювілею знаного казкаря працівники бібліотеки-філії №9 відвідали малих читайликів – учнів 4-А класу (класовод Г.Кикало) БЗШ №6 та четвертокласників БЗШ №7 (класоводи Л.Круковська та А.Тодосієнко). Діти переглянули презентацію, прослухали розповідь бібліотекаря Зої Чутковської про життєвий і творчий шлях письменника, із захопленням взяли участь у літературній подорожі казками Всеволода Нестайка, відповідали на запитання вікторини, складали карту лісової школи, а також поділилися враженнями від прочитаних творів улюбленого автора.
   
  Популяризація творів письменника серед молодших школярів допомагає викликати інтерес до читання. Ці веселі та мудрі книги вчать малечу доброти і людяності, сміливості і милосердя.

  Зоя Чутковська.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше