• Йде до діток Миколай

  Йде до діток Миколай Йде до діток Миколай Йде до діток Миколай

  В народі кажуть, що взимку скільки днів, стільки й свят. День Святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят, з яким пов’язані дитячі мрії та сподівання, яке дітлахи чекають не менше, ніж Новий рік, бо ж без сюрпризів та приємних несподіванок не обходиться.

  Аби подарувати користувачам радість та веселий настрій, в переддень цього чудового дня, працівники бібліотеки-філії №1організували і провели годину духовності «Щедроти Святого Миколая», на яку запросили другокласників БСШ №1 (класний керівник Олена Колісник). Казкову атмосферу створювали актори зразкового лялькового театру «Фантазія» ЦПО «Соняшник» (керівник Катерина Громадська ) : Олександра Лясківська, Дар’я Парфенова, Максим Лапшин, Маша Шевченко, Костянтин Павелковський.

  Затамувавши подих, діти слухали легенди та перекази про Миколая, історію його дитинства та життя, розмірковували про важливість добрих вчинків, декламували вірші. А ще, активно грали в ігри разом з «Антипком» та «Янголом», героями чудової лялькової вистави «Йде до діток Миколай». В нагороду за чемність, охайність, слухняність, кожна дитина отримала солодощі, якимищедро пригощав Святий Миколай зі свого мішка. Гості з позитивними емоціями розійшлися по домівках, щоб залишити під своєю подушкою лист до Святого Миколая із проханням про бажаний подарунок.

  Олена Крищенко.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше