• Виступ “Калини” в Українському фонді культури

    З Українським фондом культури Білоцерківська міська ЦБС має давні творчі зв`язки, адже великий друг бібліотек міста, заслужений працівник культури України Анатолій Іванович Кульчицький успішно співпрацює з нами і як громадський діяч культури, і як поет-пісняр. Численні зустрічі з читачами бібліотек, презентації пісенних збірок, авторські концерти, членство в журі літературних конкурсів, участь у заходах ЦБС дозволяє нам урізноманітнити форми роботи з читачами, популяризувати літературу з краєзнавства. Натхненник та організатор літературного свята пам`яті Миколи Вінграновського, міського конкурсу читців-декламаторів серед молоді, голова комісії по присудженню міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського Анатолій Іванович обраний членом Президії фонду культури.
    Коли наш ансамбль “Калина” отримав запрошення від Президії фонду виступити з концертною програмою під час церемонії нагородження лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького за 2010 рік ми з радістю погодилися на виступ.

    Ошатне приміщення, чудова акустика, надзвичайно унікальні люди: голова фонду Борис Олійник, цьогорічні лауреати премії поет і перекладач О.Довгий, публіцист В.Стадниченко, поет і публіцист І.Білий, майстрині петриківського розпису В.Панко та І.Назаренко – все це створювало благодатну ауру зустрічі, підносило до високості пісню, яку так проникливо-лірично і натхненно-ніжно дарували учасникам зустрічі бібліотекарки-співачки. Нагородою за виступ стали подаровані книги для бібліотек від авторів – Олексія Довгого та Михайла Шевченка.

    Ганна Нагорна, завідувачка філією № 10.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше