• Смачного чаю багато не буває

Смачного чаю багато не буває Смачного чаю багато не буває

Чай є одним із найпопулярніших напоїв у світі, його споживають для насолоди та здоров'я.

Напередодні Міжнародного дня чаю бібліотекарі-філії №2 заварили великий чайник ароматного напою і запросили у гості друзів-читачів – членів клубу «Осіннє золото», щоб відкрити світ чаю в усій його багатогранності. Бібліотекар ознайомила користувачів з історією цього популярного древнього напою, з його корисними та цілющими властивостями, з традиціями цього дня та популярними легендами про чай.

Присутні смакували, насолоджуючись, ароматними чаями. Доповненням до бібліочаювання стала виставка-знайомство «Теплі історії до чашки чаю», де представлено добірку книг, яку бажано читати із теплим горнятком цього надзвичайного напою. Історії з цих книг надихнуть не на одну запашну чашку чаю. А для когось, можливо, це і стане першопричиною любові до цього напою.

З Днем чаю всіх, хто не уявляє свого життя без нього. Адже зима – це час гарячого чаю, теплих пледів, цікавих фільмів, а на десерт – читання книг.

Приємного чаювання!

Наталія Янківська.