• День мужності і відваги

День мужності і відваги День мужності і відваги

До Дня Збройних Сил України у центральній міській бібліотеці відбулася зустріч членів патріотичного клубу «Джура» − студентів ТЕК БНАУ із підполковником у відставці, колишнім заступником командира 72-ї ОМБР ім. Чорних запорожців Олександром Самарським і волонтером Костянтином Климчуком.

Бойовий офіцер з гордістю розповів, що 72 ОМБР ім. Чорних запорожців здобула нев’янучу славу на полях битв, розпочавши свій бойовий шляху березні 2014 року. Наші герої утримували оборону Маріуполя, Волновахи, Амбросіївки, Ізвариного, Авдіївки та багатьох інших гарячих точок.

Волонтер поділився враженнями від поїздок в зону бойових дій, спілкування з бійцями.

Підлітки цікавилися питаннями боєздатності української армії, технічним оснащенням, видами зброї, настроєм бійців, відношенням місцевого населення до наших вояків, розведенням військ.

На всі запитання учасники заходу отримали змістовні відповіді.

Людмила Чупак.