• Презентація нової книги

  11 листопада у літературній вітальні центральної бібліотеки міської ЦБС відбулася презентація нової книги Г.В.Невінчаної “Зерна і жорна”.
  Вихід історичного роману Галини Невінчаної є знаковою подією у сучасному літературному процесі не лише нашого міста, а й всієї України. Тема твору не популярна, але є актуальною. Адже лише сьогодні піднімається завіса правди над деякими історичними подіями. Як сказав ведучий презентації член НСП України, голова міськрайонного об`єднання ВУТ “Просвіта” ім. Т.Шевченка В.П.Іванців: “Його, як протверезний засіб, треба приписувати тим, хто нині сичить: “Сталіна нема, він би навів порядок!” Саме сьогодні ми пізнаємо сторінки історії, які ні викреслити, ні змінити, ні забути не можливо.

  Книга загострює увагу на тому, до чого може привести подібна система. Ми повинні засвоїти цей урок історії задля недопустимості його повернення.
  Виступаючі – працівники ЦБС та читачі бібліотек – зазначили, що прообразами героїв роману є звичайні люди, а сама історія типова для тодішніх часів. Важливо, що прочитане не лише розкриває страшну правду, а й змінює свідомість читача.

  Книга вчить любити, робити добро, бути людяними за будь-яких життєвих обставин, мати велику силу волі та мужність для того, щоб завжди залишатися людиною.

  Авторку тепло привітали присутні на презентації члени НСПУ Таїна Братченко та Анатолій Гай, просвітянин Анатолій Бондар. Не обійшлося і без політичних баталій – поет Д.Н.Болобосов виказав обурення позицією Галини Вікторівни щодо описаних у романі подій. Що ж, кожен, звичайно, має свою думку. Найголовніше пам`ятати ті “жорна” та не допустити, щоб вони знову почали перемелювати людські долі.

  Тетяна Качанова, провідний бібліограф ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше