• Осінь буває теплою, ніжною

Осінь буває теплою, ніжною Осінь буває теплою, ніжною Осінь буває теплою, ніжною Осінь буває теплою, ніжною Осінь буває теплою, ніжною

Красива цього року осінь. Жовта, багряна і навіть... зелена. Так, так, ще багато літніх кольорів протистоять осіннім. Природа подарувала нам багато теплих сонячних днів. «Невже це осінь, осінь – о! – та сама?» – дивувалися члени клубу «Сузір’я», які зібралися на своє засідання у бібліотеці-філії №9. У літературно-мистецькому дивограї вони славили найкращу пору року, яку, як відомо, порівнюють з людьми «золотого віку», а ще із жінкою – примхливою, зрадливою, але дуже красивою.

Вірші відомих поетів читали бібліотекарі Тетяна Сулейманова та Жанна Харченко, читачі: Ольга Маніна, Світлана Афенченко,Людмила Безкрила, Зінаїда Касяненко, Алла Волкова, Раїса Гура, Любов Данова. А ще звучав саксофон. Ніжні, сумні, веселі, іскристі мелодії спонукали присутніх бути або журливо-сентементальними, або зриватися з місця у запальний танок. У виконанні артистки оркестру Київського обласного музично-драматичного театру ім. Панаса Саксаганського Інни Кухаренко прозвучали всесвітньовідомі композиції Б.Кемпферта «Путники в ночи», «Supertrooper» ABBА, «Besamemucho» Консуело Веласкес Торрес, «Ніжність» Олександри Пахмутової, романси Євгенія Мартинова.

Осанна осені розливалася у жіночому серці тихим спокоєм, радістю, філософськими роздумами про те, що ще одну осінь довелося спакувати у валізу і змиритися з тим, що скоро спочатку задощить, а потім завіє, замете, захурделить.

Катерина Волинець.