• “Однокласник” збирає друзів

  22 жовтня в читальній залі центральної бібліотеки для дітей міської ЦБС відбулася зустріч юних читачів з представниками редакції молодіжного журналу “Однокласник”.
  Цей журнал народився у Харкові у 1923 році і мав спочатку назву “Червона квітка”, а пізніше “Піонерія”. Ім’я  “Однокласник” йому дали у 90-х роках, так він зветься і сьогодні.

  Головний редактор видання, Сергій Семенович Іванюк наголосив, що “Однокласник” найстаріший журнал в Україні, який роблять дуже молоді люди. Це журнал для підлітків, які дійсно люблять читати, а не розглядати картинки і комікси. Адже людство за всю історію свого існування не вигадало нічого розумнішого, ніж мова та писемність.

  Журнал багатий різноманітними рубриками, такими як: “Майдан”, “Тест”, “Модна читанка”, “Швидкоруч”, “Глобус України”, “Навігатор”, “Гітара для чайників” . Існує рубрика “Твій погляд”, у якій друкуються твори читачів журналу. Наприкінці року автори  найкращих з них нагороджуються цінними призами та подарунками. Це своєрідний конкурс журналістів-підлітків. Отримують нагороди й автори найкращих фотографій, надісланих до журналу.

  Розмова з молоддю була жвавою та дуже цікавою. Учні СЗОШ № 12 висловлювали свої погляди щодо матеріалів, надрукованих  в журналі, пропонували відкрити нові рубрики, які б висвітлювали хвилюючі їх питання. Несподіванкою для всіх присутніх на зустрічі стала презентація нової Сергія Семеновича Іванюка “Лісом, небом, водою”, яку він випустив під псевдонімом Сергій Оксеник.  Автор подарував центральній дитячій бібліотеці свою книгу, щоб її могли прочитати усі бажаючі. А заступник головного редактора Ліберт Євгенія Олександрівна вручила кожному новий номер “Однокласника”. Фотокореспондент журналу Валентин Володимирович Ліберт зробив останнє фото на згадку і нажаль зустріч закінчилася. Але дружба з журналом для хлопчиків і дівчаток не закінчується, адже вони можуть прочитати свіжий номер улюбленого журналу у бібліотеках міста кожного місяця.

      Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше