• Кольорові листи пише осінь

Кольорові листи пише осінь Кольорові листи пише осінь Кольорові листи пише осінь

Осінь-чарівниця одягає ліс у золоті шати і застеляє землю яскравим кольоровим килимом. Тихенько, немов таємнича гостя, тепла і лагідна осінь в усій своїй красі, завітала і в бібліотеку-філію №6.

«Поспілкуватися» з природою, відчути красу осінньої пори бібліотекар Людмила Романюк запросила вихованців групи «Пізнайко» ДНЗ №8 (вихователь Вікторія Царенко) на природознавчу мандрівку «Кольорові листи пише осінь». Вона розповіла дітворі про осінні місяці та їхні назви, провела міні-вікторину «Пригощає осінь нас дарами».

Під час гри «Напишу я осінь листям» діти написали слово «Осінь», підбираючи кольори листя: від зеленого до золотистого.

Малеча залюбки мандрувала сторінками книг А.Качана «Листи з осіннього саду» та збірки «Золота осінь».

У заході взяла участь активна читачка книгозбірні Тетяна Строкач, яка провела для малят майстер-клас «Лялька-мотанка з листя». Маленькі читайлики пильно спостерігали за роботою майстрині і були здивовані, що з листя можна творити таку красу. Зроблену мотанку Тетяна Тезіславівна подарувала дітям на згадку про зустріч, зауваживши, що ми маємо не тільки милуватись красою природи, а й берегти та примножувати і ні в якому разі не заподіювати їй шкоди.

Надія Гаврилова.