• Веселий ланцюжок улюблених журнальних сторінок

Веселий ланцюжок улюблених журнальних сторінок Веселий ланцюжок улюблених журнальних сторінок Веселий ланцюжок улюблених журнальних сторінок Веселий ланцюжок улюблених журнальних сторінок

Канікули! Особливий період у роботі бібліотеки-філії №3. У цей час дуже важливо підтримати в дітей бажання читати.

Тому фахівці книгозбірні організовують для користувачів різноманітні цікаві заходи.

28 жовтня бібліотекарі для учнів 2-х класів БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» підготували і провели гру-мандрівку «Веселий ланцюжок улюблених журнальних сторінок». Її мета: ознайомити школярів з історією створення дитячих часописів, викликати зацікавленість та бажання їх читати. Саме через гру можна подати потрібну інформацію про найпопулярніші серед дітей періодичні видання. І це є правильним підходом! Адже гра – найприродніше заняття для малечі.

Бібліотечні фахівці розповіли другокласникам про дитячі журнали, провели вікторину «Новинки з поштової скриньки», здійснили ретро-мандрівку «Сторінками журналів минулих років».

Під час заходу діти дізналися багато нового, цікавого, корисного! Читайлики мали змогу закріпити почуте, склавши картинки з пазлових ковриків.

Популяризуйте! Інформуйте! Навчайте! Граючись!

Ксенія Гнуда.