• Нові імена, нові книги

    22 жовтня у літературній вітальні центральної бібліотеки міської ЦБС відбулася зустріч з молодою талановитою письменницею та журналісткою, головним редактором “Главной газеты” – Іриною Максименко. Ірина презентувала присутнім свою першу книгу “Собаки Павлова”.

    Книга присвячена проблемам жінок у сучасному суспільстві. Авторка торкається вічних проблем кохання, зради, боротьби за своє місце під сонцем. Цікаво, що це роман, який складається з окремих новел, його героями є реальні люди зі своїми реальними історіями. Кожен читач знайде у книзі щось своє, що торкнеться струн його душі та змусить замислитися, що є насправді важливим, а що не варте нашої уваги. Думки про вічне, переоцінка цінностей – питання, які постають перед кожним з нас на певному етапі життя.

    Розмова з Іриною вийшла  цікавою та відвертою. А наприкінці зустрічі авторка подарувала бібліотекам 20 примірників своєї книги, щоб усі читачі мали змогу познайомитися з нею. Від імені  усіх працівників ЦБС щиро дякуємо Ірині Максименко за цікаву зустріч та бажаємо творчого натхнення і подальших успіхів.

        Олена Бульда.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше