• Зустріч з Сашком Дерманським

Зустріч з Сашком Дерманським Зустріч з Сашком Дерманським Зустріч з Сашком Дерманським

24 жовтня третьокласники БСШ №1 (класовод Тетяна Байбарза) в бібліотеці-філії №1 для дітей насолоджувалися зустріччю з сучасним дитячим письменником, поетом та казкарем Сашком Дерманським, який створив самобутній і цікавий книжковий світ, населив його добрими симпатичними буками, лепрехунами, блотами, драконами, добрими жуками і комахами і не дуже добрими і геть не симпатичними крилунами й чаклунами. Юним слухачам сподобалися перші вірші та лічилки-жмурилки, які були опубліковані в журналі «Стежка», зачитані автором.

Сашко Дерманський вважає: що дитяча книжка повинна бути, як кіндер-сюрприз. Фольга-обгортка – це ілюстрація. Смачне шоколадне яєчко – це мова. Сюрприз-серединка – зміст книжки. Вона має бути солодкою і смачною! Саме такими і є його книги. Захід пройшов у дружній атмосфері спілкування з автором.

Фото на згадку і автограф письменника залишили незабутні враження від зустрічі та бажання прочитати ще більше творів.

Юлія Волошина.