• Чарівне дерево казок

Чарівне дерево казок Чарівне дерево казок Чарівне дерево казок Чарівне дерево казок

Казка відкриває перед нами дивовижний світ, наповнений магією. У ній добро завжди перемагає зло, може тому і дорослі, і діти люблять казки. Їх вигадували люди століттями, вони наповнені не тільки чарами, в них є і народна мудрість, яка вчить нас жити.

До бібліотеки-філії №9 на зустріч з казкою завітали учні 1-В класу СПМШ №16 (класовод О.Ф.Обозова). Переступивши поріг книгозбірні, діти занурились у світ неймовірних подорожей, літературних героїв та чарівних пригод. Провідниками казковими стежинками стали бібліотекарі. Малеча із задоволенням взяла участь у грі-вікторині «Із казки в казку», відгадувала казковий транспорт, називала героя прочитаного уривка, за чарівними предметами відгадувала назви казок.

Чарівна подорож казками пройшла цікаво та весело. Першокласники пообіцяли бібліотекарям, що неодмінно повернуться в бібліотеку за новими пригодами, адже ця зустріч – лише початок великої дружби зі світом розумних книг.

Світлана Могорит.