• День ветеранів у бібліотеці

  Традиційно на початку жовтня у нашій країні відзначають День людей похилого віку. 3 цієї нагоди 5 жовтня у бібліотеці-філіалі № 6, що на Петра Запорожця, відбувся святковий «вогник».
  До речі, на 6азі бібліотеки-філіалу проводить свої засідання клуб ветеранів мікрорайону. Тож сивочолі ветерани - часті гості у бібліотеці.
  А цього разу вони були головними.

  Завдяки спонсорській допомозі давнього і щирого друга не лише бібліотеки-філіалу № 6, а й усього мікрорайону Петра Запорожця, Валерія Борисовича Рабенка, вдалося влаштувати стареньким достойне свято. Щедрі пригощання за чашкою гарячого чаю та солодощів, пісні, музика та вірші - усе для них, поважних людей, котрі достойно прожили життя.

  Привітати зі святом дідусів та бабусь прийшли маленькі вихованці дошкільних закладів мікрорайону. Вони подарували стареньким вітальні листівочки, виготовлені власноруч, заспівали їм пісень, розповідали віршів.
  Виступив перед ветеранами і Валерій Борисович Рабенок. Він подякував їм за їхню працю, за терпіння та мужність. А ще розповів про ті справи, котрі йому вдалося зробити для мешканців цього мікрорайону. І зізнався, що за роки їхньої дружби і  співпраці прикипів душею до цього мікрорайону Білої Церкви, а мешканці його стали йому близькими людьми. Тож він пообіцяв і надалі опікуватися їхніми проблемами та допомагати, чим зможе.

  Завідувач бібліотеки-філіалу № 6 міської ЦБС Надія Миколаївна Гаврилова у свою чергу подякувала Валерію Рабенку за чуйне серце та небайдужість, за щиру дружбу.
  А потому ветерани насолоджувалися пригощаннями, чудовим концертом, спілкувалися та раділи життю.

  Олена Ткаченко


  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше