• Славний син Білої Церкви – Віктор Міняйло

  Славний син Білої Церкви – Віктор Міняйло

  «Не прощаю нікому бундючності і фальші», – ці слова можна вважати життєвим кредо відомого українського письменника, нашого земляка, Віктора Олександровича Міняйла. Його внесок у збереження та примноження культурних надбань українського народу та у розвиток сучасної української літератури – неоціненний.

  16 жовтня у бібліотеці-філії № 8 відбулося рандеву з письменником до 100-літнього ювілею Віктора Міняйла, на який завітали учні 9-В класу БЗШ №11.

  Бібліотекар Зоя Чутковська, підготувала для школярів цікаву розповідь про життєвий та творчий шлях великого митця. Адже його діяльність була надзвичайно багатогранною. Віктор Міняйло – лауреат Шевченківської премії за роман «Вічний Іван», а також – Білоцерківської міської премії імені І.Нечуя-Левицького. Письменник удостоєний звання почесного громадянина Білої Церкви та нагороджений медаллю «Будівничий України».

  У своїй розповіді Зоя Миколаївна звернула увагу на тематичну різноманітність творів В.Міняйла, на багатий арсенал художніх засобів, які допомагали письменнику відтворювати світ у всій кольоровій гаммі.

  Крім того, досить промовисто та актуально прозвучали притчі Віктора Міняйла, які ще раз нагадали учням про вічні духовні цінності.

  Віктор Міняйло,– наш великий земляк, особистість неординарна та цікава, а його творчість – самобутня та оригінальна. І, без усякого сумніву, варта нашої уваги.

   

  Вікторія Кульбіда, бібліотекар БЗШ №11.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше