• Про чисті ручки

Про чисті ручки Про чисті ручки Про чисті ручки Про чисті ручки Про чисті ручки

15 жовтня – Всесвітній день чистих рук. Він відзначається з 2008 року і присвячується обізнаності та розумінню важливості миття рук, як ефективного та доступного способу запобігання хворобам.

У людини руки – це своєрідне тимчасове житло величезного числа небезпечних для людського здоров’я мікроорганізмів.

Ця інформація, насамперед, важлива для дітей, адже миття рук – одна з найпростіших, але корисних звичок.

Фахівці книгозбірні №3 провели годину корисної інформації «Чисті руки – запорука здоров’я». Учасниками її стали учні 1-А класу БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК»(класовод Людмила Саранчук).

Бібліотекарі завітали до школярів зі своїми помічниками – ляльковими героями Захарком Нечупарою та Марійкою Замазурою.

За допомогою гри працівники бібліотеки розповіли першачкам про правила миття рук. Провели голосні читання оповідання Богдана Жолдака «Про чисті ручки».

Дітям було цікаво дізнатися, що дуже важливо дбати про чистоту рук. На долонях, старанно вимитих з милом, усі мікроби гинуть через 5 хвилин, а на брудних живуть довго. Чисті руки – запорука здоров’я!

Ксенія Гнуда.