-
- 15 жовтня 2019
-
За рідну землю і волю
В переддень Дня захисника України працівники центральної міської бібліотеки для восьмикласників БСШ №1 організували і провелизустріч із хоробрими воїнами 72-ї ОМБР ім. Чорних Запорожців та волонтерами.
Командир взводу противотанкових керованих ракет Микола Миколайович Шимоня і заступник командира батареї з морально-психологічного забезпечення Ігор Анатолійович Кобко защищали територіальну цілісність України з перших днів неоголошеної війни на Донбасі, 5 років на передовій, мають бойові нагороди.
Бойові офіцери розповіли про легендарний шлях 72-ї бригади, бої за Донецький аеропорт, Волноваху, Попасну, Авдіївку, Світлодарську дугу та інші гарячі точки. Про відношення місцевих жителів до наших бійців, про те, як один з батальйонів взяв шефство над школою №6 у місті Волноваха, як ділилися з учнями продуктами харчування, які отримували від волонтерів.
Сподобалася школярам і розповідь волонтера Костянтина Климчука про поїздки в зону АТО-ООС, бойовий дух наших захисників. Волонтер продемонстрував відео, на якому діти впізнали голубів, зроблених учнями їхньої школи і переданих на передову.
Не обійшлося і без провокаційних запитань, на які офіцери дали вичерпну відповідь і порадили школярам після закінчення школи опановувати професії військових спеціалістів.
Людмила Чупак.
Поділись з друзями:
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!