• Війною обпалені крила

Війною обпалені крила Війною обпалені крила Війною обпалені крила

Шостий рік в Україні йде війна…Підростає покоління, третину життя якого немає миру в державі.

На зустріч «Війною обпалені крила» з читачами – учнями 10-А класу БЗШ № 5 (класний керівник Олександр Васильович Бондаренко) до бібліотеки-філії №10 прийшов безпосередній учасник АТО, кавалер ордена «За мужність», наш земляк Володимир Миколайович Бабенко. Учні мали можливість з перших уст почути розповідь про перші дні війни, формування добровольчих батальйонів, про Іловайський котел, який став трагічною сторінкою української історії. Володимир Миколайович з болем та сумом згадав ті страшні дні. Але про все це потрібно розповідати, щоб українці знали, що на Донбасі воює Росія і що це ні в якому разі не громадянська війна.

Десятикласники уважно слухали гостя. Саме їм в майбутньому будувати мирне життя. На закінчення зустрічі Володимир Миколайович подарував шкільній бібліотеці та книгозбірні №10 книгу Романа Зіненка «Іловайський щоденник», в основу якої були покладені спогади самого пана Володимира та його побратимів про чорний серпень 2014 року.

Учасники заходу подякували Володимиру Миколайовичу за змістовну зустріч та привітали його з Днем захисника України.

Альона Сушкевич.