• Слово про Україну

Слово про Україну Слово про Україну Слово про Україну Слово про Україну

9 жовтня у Білій Церкві відбувся міський конкурс читців поезії «Слово про Україну», присвячений Дню захисника України. Організаторами заходу стали бібліотека-філія №5 КЗ БМР Білоцерківська міська ЦБС ім. П.Красножона та факультет права та лінгвістики Білоцерківського національного аграрного університету.

У конкурсі взяло участь 63 учасника, які були розподілені на дві вікові категорії : діти 10-15 років та юнацтво і учнівська молодь 16-19 років.

Захід розпочався із виступу вокального ансамблю Білоцерківського аграрного університету. Студенти подарували присутнім пісню «Роде наш красний».

Із вітальним словом до конкурсантів звернувся і заслужений працівник культури Анатолій Кульчицький.

Подарунком став виступ маленького Захара Василенка, який прочитав вірш «Молитва за Україну» Тараса Шевченка.

Ведуча заходу Оксана Власенко привітала присутніх, ознайомила із правилами конкурсу та представила  членів журі: голова – Володимир Бабенко, депутат Білоцерківської міської ради та ветеран АТО; члени – Вадим Кошель, секретар Білоцерківської міської ради, член ВО «Свобода»; Жукова Аксенія Валеріївна, головний спеціаліст відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради; Вікторія Одинцова, викладач соціально-гуманітарних наук Міжрегіональної Академії управління; Андрій Будугай, викладач української та болгарської мов.

У молодшій віковій категорії призові місця розподілили наступним чином:

·І місце – Юлія Чихічина (бібліотека-філія №10, БЗШ №5);

·ІІ місце – Дмитро Тутик (Білоцерківська гімназія №2)

·ІІІ місце – Катерина Сергієнко (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»).

Приз за авторський вірш отримав Матвій Коломієць.

Під час конкурсу діяла виставка-конкурс малюнків «Невидима варта». Білоцерківський скульптор Максим Василенко вручив переможцям дипломи та подарунки.

У старшій віковій категорії перемогли:

·І місце – Вікторія Півень (Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж);

·ІІ місце – Марія Захарова (Білоцерківський медичний коледж);

·ІІІ місце – Артем Скляр (ДНЗ БПТУ ім. П. Поповича).

Гран-прі конкурсу виборола Каріна Братасюк (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»).

Призери конкурсу були нагороджені, завдячуючи підтримці Вадима Кошеля, Вадима Маршалка та Олени Ткач.

Олександра Нагорна.