• Жінка-осінь різною буває

Жінка-осінь різною буває Жінка-осінь різною буває

Погожої осінньої днини у клубі «Вікторія», що працює у центральній міській бібліотеці, відбулася творча зустріч з поеткою-краянкою Тетяною Строкач.

У творчому доробку Тетяни Тезіславівни поетичні збірки «Осіння музика душі» та «Веселковий дивосвіт».

Пані Тетяна велика оптимістка, щиро вірить в добро, намагається навколишній світ зробити кращим, достукатися своїми творами до серця читача. Висвітлюючи болючі проблеми нашого буття, поетка щиро вболіває за майбутнє України і кожного з нас.

Присутні на заході жінки з великим задоволенням слухали вірші про кохання, осінні пейзажі, жінок-матерів, дитячі віршовані загадки.

Цього разу авторка вперше відкрилася як поетка-гумористка. Її добрий побутовий гумор підняв присутнім настрій і поліпшив самопочуття.

Порівнюючи себе з «жінкою-осінню», Тетяна Тезіславівна на завершення заходу провела майстер-клас з виготовлення троянд і ляльок-мотанок із пожовтілого кленового листя.

Людмила Чупак.