Тренінг-спілкування «Я – Особистість!»

У бібліотеці-філії №6 відбувся тренінг-спілкування «Я – Особистість!», який провела арт-терапевт, консультант із саморозвитку – Олена Кучеренко.

Слід відзначити, що читачі прийшли на тренінг з позитивним настроєм та великим бажанням змінити якість свого життя на краще, отримати нові знання. Слова «Я просто є, і це так класно. Я просто є, і це прекрасно» стали девізом тренінгу. Пані Олена познайомила присутніх з індійською притчею, яка допомагає повірити в свої можливості. За допомогою метафоричних карт учасники зустрічі відшукували шляхи вирішення особистих проблем.

Після закінчення тренінгу читачі обмінялися враженнями і прийшли до висновку, що подібні заходи підвищують якість їхнього життя та викликають бажання самовдосконалюватися.

«Я отримала позитивні враження, поспілкувалась з чудовими людьми і просто гарно провела час», – зауважила одна із учасниць тренінгу Оксана Євтушенко.

Надія Гаврилова.