• Співучі голоси України Співучі голоси України Співучі голоси України

    Українці – співуча нація. Бібліотекарі філії №10 підготували для читачів годину гарного настрою «Музично-літературна акварель».

    Бібліотечні фахівці запропонували учасникам заходу пісні відомих українських співаків. Спів Соломії Крушельницької, Івана Козловського, Дмитра Гнатюка, Анатолія Солов’яненка, Квітки Цісик, Ніни Матвієнко, Назарія Яремчука зворушив не одне серце, пробудивши приємні спогади. Завідуюча книгозбірнею Ганна Нагорна цікаво розповіла про видатних виконавців, їхній творчий доробок, який високо оцінений не лише в Україні, а й далеко за її межами.

    Приємно, що роботу працівників книгозбірні цінують не лише користувачі, а й депутати. Зокрема, гостем зустрічі був депутат Білоцерківської міської ради Олександр Петрович Ореховський. Крім того, що він є багаторічним читачем, пан Олександр із задоволенням бере участь у масових заходах. Олександр Петрович, спілкуючись з учасниками заходу, зауважив, що бібліотека-філії №10 відіграє важливу роль в житті громади та потрібна мешканцям мікрорайону.

    Альона Сушкевич.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше