• Бібліотека запрошує Бібліотека запрошує Бібліотека запрошує Бібліотека запрошує Бібліотека запрошує

До Всеукраїнського дня бібліотек фахівці книгозбірні №3 провели акцію «Бібліотека запрошує…».

26 вересня вперше на гостину до бібліотеки завітали першокласники БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» із класоводами Ніною Кайзеровою, Людмилою Лесик, Наталією Бортяною, Людмилою Саранчук. Бібліотекарі познайомили допитливих школяриків з історією книгозбірні, правилами користування, провели затишними, яскраво оформленими залами. Перше знайомство з бібліотекою для малечі – справжнє свято.

Фахівці філії у читальній залі презентували книжкові виставки «Книги вас вітають», «Ми любимо читати», «Журнальний барвограй». А ще дітлахів зацікавила виставка персональних робіт читачки бібліотеки «Чарівне задзеркалля Аліси Сич».

Бібліотекарі підготували смішнючі реготалки, карколомні міркувалки, чомучки для допитливих з чарівними перетвореннями, а ще розповіли про найцінніші скарби книгозбірні.

Через арку із повітряних кульок проходили майбутні читачі, отримуючи подарунки, якими забезпечили в.о. голови БМО Політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Руслан Браславський та громадська діячка Вікторія Рудешко.

На свято книги завітав і депутат Білоцерківської міської ради Андрій Король, який виступив з вітальним словом.

Фахівці книгозбірні вміють «запалити» аудиторію. Немає жодних їм перешкод творити, розвиватися, дарувати радість спілкування з книгою!

Ксенія Гнуда.