• Книжки – друзі маленьких читайликів Книжки – друзі маленьких читайликів Книжки – друзі маленьких читайликів

Напередодні Всеукраїнського дня бібліотек у книгозбірню №2 завітали найменші читайлики – вихованці ЗДО №36 «Ромашка». Бібліотекарі не тільки ознайомили малечу з яскравими новинками, але й показали ті книги, які потребують «лікування».

Разом з героями бібліотечного лялькового театру «Казка в гості завітала» діти шукали ліки для «хворих» книжок. Як виявилося, ті засоби, що допомагають одужати дітям: мед, молоко, чаї з калини-малини, аптечні засоби – не підходять для книжок, а навпаки, можуть нашкодити. Тільки клей, ножиці, папір та бережливе ставлення допоможуть вилікуватися книжечці. Тож, озброївшись усім необхідним, разом «полікували» «Українську абетку», «Найкращі казки світу», «Жовтий гостинчик», «Українські народні казки» та книгу Всеволода Нестайка «Нові пригоди в лісовій школі». Книжкові «пацієнти» були дуже вдячні своїм маленьким «лікарям», а ще кілька, після ретельного огляду, записалися на прийом.

Покидаючи бібліотеку, малеча запевнила, що віднині будуть допомагати своїм книжковим друзям.

Леся Кравчук