• Знай історію своєї країни! Знай історію своєї країни! Знай історію своєї країни!

  Свого часу у видавництві «Зелений пес» була започаткована історико-літературна серія про життя видатних українців «12 балів». У детективному ключі в книгах розглядаються питання та чутки, пов’язані з життям відомих людей.

  Дві книги з цієї серії «Іван Мазепа і я» та «Маруся Чурай і я» написала білоцерківська письменниця, редактор, творчий керівник літературної студії Білоцерківської «Просвіти» Ганна Ручай.

  Днями в бібліотеці-філії №1 для дітей відбулася зустріч літераторки з читачами – восьмикласниками БСШ №1 (класний керівник Тетяна Передерій) та шанувальниками її творчості.

  Пані Ганна поділилася історією виникнення книги «Іван Мазепа і я» та серії загалом. Дуже багато цікавої й захоплюючої інформації про постать Івана Мазепи, навколо якої завжди точилося безліч суперечок, повідала слухачам авторка. Зокрема, вона розповіла про те, як пов’язане ім’я Івана Мазепи з Білою Церквою і Білоцерківщиною, про добу його гетьманування та про те, чому Івана Мазепу довгий час вважали зрадником. Письменниця також провела паралель між подіями в Україні 300 років тому й сьогодні.

  Варто додати, що книгу дуже зручно використовувати як додатковий матеріал на уроках історії України, для написання рефератів та підготовки до іспитів.

  На згадку про зустріч пані Ганна зробила читачам бібліотеки книжковий подарунок.

   

  Тетяна Качанова  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше