• «Блиск і шарм» Тетяни Матвієнко «Блиск і шарм» Тетяни Матвієнко «Блиск і шарм» Тетяни Матвієнко

  Ім’я художниці Тетяни Матвієнко добре знайоме всім любителям мистецтва нашого міста. Справжнім подарунком для шанувальників її таланту стало відкриття 19 вересня в міській виставковій залі при бібліотеці №8 персональної виставки картин «Блиск і шарм».
   
  Мало хто знає, що свій перший малюнок мала Тетянка зробила вже на третьому році життя. Це був автопортрет виконаний кульковою ручкою.
   
  З 9 років почала займатися в студії образотворчого мистецтва у викладача Валерія Ковальчука. Від того часу роботи Тетяни експонувалися на різноманітних виставках. Освіту здобувала в художньому училищі міста Желізногорськ. Викладачем Тетяни був випускник Петербурзької художньої академії мистецтв Микола Миргородов.
   
  Після закінчення навчання Тетяна Володимирівна викладала в школах мистецтв Білої Церкви. Крім викладацької роботи працювала дизайнером реклами та поліграфії.
   
  Портретний жанр є улюбленим напрямком живопису. Багато робіт художниці знаходиться за кордоном. Про творчість пані Тетяни йдеться у великій статті в ізраїльському літературному журналі «Хронометр».
   
  Про мистецький доробок Тетяни Матвієнко можна говорити багато, але найкраще про художницю говорять її роботи – світлі, яскраві, життєрадісні.
   
  Це четверта персональна виставка мисткині. Художниця є постійною учасницею виставок, що проводяться у виставковій залі ЦБС. Її роботи неодноразово перемагали на міських виставках-конкурсах.
   
  На відкриття виставки завітали близькі та друзі Тетяни Матвієнко. Головний спеціаліст міського відділу культури і туризму Алла Карабач вручила подяку та привітала художницю із вдалим і цікавим творчим подарунком жителям Білої Церкви.
   
  Виставка діятиме до 7 жовтня за адресою: вул. Леваневського,55.

  Любов Михайлюк  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше