• “Бібліотекар – 2010”

  У січні було оголошено про професійні конкурси ЦБС “Бібліотекар року” та “Кращий керівник бібліотеки – 2010”.


  Згідно положення про конкурси, на розгляд журі представлені кандидатури від бібліотечних колективів: провідного бібліотекаря читального залу ЦБ Семененко Наталії, бібліотекаря І категорії ЦДБ Романович Людмили, зав. сектором ф. №1 Тарасенко Майї, головного бібліографа ф. №8 Коробкової Наталії, бібліотекаря ІІ категорії ф. №9 Могорит Світлани, провідного бібліотекаря ф. №10 Богуцької Тетяни та бібліотекаря І категорії  відділу комплектування та обробки літератури Макарцевої Зінаїди.

  Ознайомившись з матеріалами, наданими у підтримку цих претендентів, журі у складі директора ЦБС, заслуженого працівника культури України Красножона П., завідувачки відділу методичної та бібліографічної роботи Білої Т., головного бібліотекаря методвідділу Бульди О., головного методиста ЦДБ Шпак Т. вирішило відзначити цих бібліотечних працівників, адже кожен з них сумлінний працівник і окрім обслуговування читачів проводить ще й значну роботу з популяризації книги, організовує масові заходи, активний учасник громадського життя не лише у колективі ЦБС, а й  загальноміському.
  Отже, вітаємо Наталію Семененко, Людмилу Романович, Майю Тарасенко, Наталію Коробкову, Світлану Могорит, Тетяну Богуцьку та Зінаїду Макарцеву зі званням “Бібліотекар – 2010” і бажаємо гарних здобутків на бібліотечній ниві.

  За підсумками комплексного обстеження роботи бібліотеки-філіалу № 3 на Раді при директорі всі завідувачки ЦБС одноголосно висунули кандидатуру Гнуди Ксенії на звання “Кращий керівник бібліотеки–2010”. Журі підтримує і вітає завідувачку бібліотекою-філіалом № 3 з перемогою!

  Петро Красножон, директор ЦБС.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше