• Світ за кадром Олександра Довженка

  Світ за кадром Олександра Довженка Світ за кадром Олександра Довженка

  До 125-річчя від дня народження видатного українця Олександра Довженка в бібліотеці-філії №9 відбувся День інформації «Письменник. Кінорежисер. Кінодраматург».

  На літературному вечорі «Син свого часу» дев’ятикласники СПМШ №16 мали можливість познайомитися з найвідомішими творами письменника«Україна в огні», «Поема про море», «Щоденник».

  Завідуюча книгозбірнею Катерина Волинець розповіла дітям про творчість Олександра Довженка, а бібліотекар Жанна Харченко, у властивій їй акторській манері, прочитала уривки з оповідання «Мати».

  Ірина Люшинська підготувала огляд літератури біля книжкової виставки «Син зачарованої Десни».

  Життя і творчість Олександра Довженка водночас трагічні і героїчні. Він дарував своїм читачам і глядачам тепло, надію, просочуючись через пітьму байдужості, цинізму і відвертої ненависті до всього українського.

  Під час кінопоказу «ТОП-5 фільмів Олександра Довженка, які повинен побачити кожен» члени клубу «Сузір’я» переглянули уривки з фільмів «Земля», «Зачарована Десна», «Звенигора», «Мічурін», «Незабутнє» (створений за мотивами кіноповісті «Україна в огні»), а кінотревел «Світ за кадром Олександра Довженка», створений завідувачкою сектором Світланою Могорит, продемонстрував новаторські методи монтажу і роботи з кадром видатного українця, які справили величезний вплив на всю світову кіноіндустрію.

  Легендарний американський актор Чарлі Чаплін в свій час сказав: «Слов‘янський кінематограф дав світові лише одного режисера – Олександра Довженка».

   

  Катерина Волинець.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше