• Мій мальовничий, світанковий край

Мій мальовничий, світанковий край Мій мальовничий, світанковий край Мій мальовничий, світанковий край Мій мальовничий, світанковий край

Міста, як і люди, мають свою долю, свою історію і свій день народження. Цього року Біла Церква подорослішала, нашому місту 987 років!

Розділити радість святкування вирішили і працівники бібліотеки-філіалу №6 разом із гуртківцями «Чарівного пензлика», зібравшись на мистецьку годину «Мій мальовничий, світанковий край». Присутні із задоволенням переглянули відео «Сім чудес світу. Біла Церква», а потім дружно взялися за пензлі.

Через своє бачення, мрію, творчу фантазію, через призму кольорів діти відтворювали своє бажання бачити рідне місто яскравим та квітучим, а допомагала гуртківцям мисткиня Людмила Красніцька-Луцик.

В своїй творчості юні художники поєднували образотворче мистецтво з петриківським розписом. Кожна робота маленьких малювальників заслуговує на увагу, бо в творчих фантазіях дітвори відтворена краса міста, бажання бачити його мирним і процвітаючим. Так, Поліна Середа і Саша Федак, обвівши свої руки, зобразили голубів миру в патріотичних кольорах України. Ольга Гандзюк, Ірина Бушуєва, Вероніка Загородня, Ірина Діденко, Макар Іванов та Софія Марковська намалювали символи міста: герб і прапор в квітучому вінку петриківського розпису. Вероніка Тимкович і Катерина Лукіянец відтворили частинку міста в полоні калинових кетягів. Роботи гуртківців стали яскравим доповненням книжкової виставки «Біла Церква – наш дім».

На день народженні прийнято пригощати гостей солодощами. Не порушуючи цю приємну традицію, бібліотекарі пригостили маленьких художників власною випічкою Людмили Романюк.

З Днем народження, рідне місто! Квітни і процвітай!

Надія Гаврилова.