Нова книга Андрія Гудими

Гудима А.Д. Браїлівська рапсодія : лірично-музичний роман у віршах / А.Д.Гудима. – Біла Церква : ТОВ «Білоцерківдрук», 2019. – 204 с.

У новому віршованому романі відомий український письменник Андрій Гудима охоплює невеликий відтинок творчого шляху великого російського композитора Петра Ілліча Чайковського.

У помісті меценатки Надії Філаретівни фон Мекк – Браїлові та Сьомаках, що на Жмеринщині, – композитор у 1878-1880 роках побував п’ять разів. Тут він створив Першу оркестрову сюїту, «Літургію святого Іоанна Златоуста», написав 14 романсів і п’єс для скрипки «Спомин про дороге місце» («Роздум», «Скерцо», «Мелодія»), а також оркестрував оперу «Орлеанська діва».

Роман пронизаний природною і духовною красою рідного авторові Поділля.

Автор щиро дякує за сприяння у написанні й виданні цієї книги Ковальській Юлії Іванівні – завідувачці відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради та Григоренко Раїсі Павлівні –директорці централізованої бібліотечної системи м. Біла Церква.