• Хай в серці кожної дитини любов живе до України!

  Хай в серці кожної дитини любов живе до України! Хай в серці кожної дитини любов живе до України!

   

  28 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців – Україна здобула незалежність та право самостійно визначати свою долю.

  Напередодні свята – Дня Незалежності України в бібліотеці-філії №3 на поетично-патріотичне коло «Хай в серці кожної дитини живе любов до України» зібралися читачі-діти.

  Заглибившись в екскурс з історії України, юні читачі дізналися про історію появи гасел «Слава Україні!» та «Героям слава!». Цікавою була і розповідь бібліотекаря про державні символи України та їхнє значення. Зацікавила та навіть шокувала інформація про те, з якого століття прийшли до нас слова «Україна», «рідний край», «батьківщина», «Мала Русь».

  Діти порадували бібліотекарів та один одного, читаючи напам’ять вірші про Україну. Не обійшлося і без невеличкої вікторини «Моя Україна – вільна країна».

  Спеціально для дівчаток було проведено майстер-клас «Патріотична зачіска» з вплітанням у коси блакитних та жовтих стрічок. А тим часом хлопчики грали у гру «Розвиваємо легені», під час якої вони навипередки надували синьо-жовті кульки.

  Усі бажаючі розфарбували малюнки у національному стилі, а Богуцька Вероніка намалювала плакат «З Днем Незалежності!».

  Зі святом – Днем Незалежності України! Нехай кожного українця супроводжує вітер свободи!

  Юлія Сидоренко.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше