• Хай в серці кожної дитини любов живе до України!

Хай в серці кожної дитини любов живе до України! Хай в серці кожної дитини любов живе до України!

28 років тому здійснилася мрія багатьох поколінь українців – Україна здобула незалежність та право самостійно визначати свою долю.

Напередодні свята – Дня Незалежності України в бібліотеці-філії №3 на поетично-патріотичне коло «Хай в серці кожної дитини живе любов до України» зібралися читачі-діти.

Заглибившись в екскурс з історії України, юні читачі дізналися про історію появи гасел «Слава Україні!» та «Героям слава!». Цікавою була і розповідь бібліотекаря про державні символи України та їхнє значення. Зацікавила та навіть шокувала інформація про те, з якого століття прийшли до нас слова «Україна», «рідний край», «батьківщина», «Мала Русь».

Діти порадували бібліотекарів та один одного, читаючи напам’ять вірші про Україну. Не обійшлося і без невеличкої вікторини «Моя Україна – вільна країна».

Спеціально для дівчаток було проведено майстер-клас «Патріотична зачіска» з вплітанням у коси блакитних та жовтих стрічок. А тим часом хлопчики грали у гру «Розвиваємо легені», під час якої вони навипередки надували синьо-жовті кульки.

Усі бажаючі розфарбували малюнки у національному стилі, а Богуцька Вероніка намалювала плакат «З Днем Незалежності!».

Зі святом – Днем Незалежності України! Нехай кожного українця супроводжує вітер свободи!

Юлія Сидоренко.