• У бібліотеці побувай та дізнавайсь про рідний край

У бібліотеці побувай та дізнавайсь про рідний край У бібліотеці побувай та дізнавайсь про рідний край

І знову бібліотекарі філії №2 радо зустрічають своїх друзів-читайликів, запросивши їх на цікаву відео прогулянку непізнаними куточками Білої Церкви.

Фото-подорож рідним містом познайомила хлопчиків та дівчаток з найцікавішими пам’ятками архітектури. Для малечі це було справжнім відкриттям, адже кожен неодноразово їх відвідував, тому дитячі розповіді про ці місця були особливо цікавими.

Зацікавила присутніх вікторина, відповідно до питань якої, дітлахам потрібно було назвати мікрорайон, де знаходиться той чи інший пам’ятник або скульптура.

Юні краєзнавці, фантазуючи, взяли активну участь у створенні реклами «Мій улюблений двір». На краєзнавчо-поетичному перехресті працівники книгозбірні читали вірші авторів-краян про рідне місто. Надійними помічниками, що допомагали здійснити відео-прогулянку стали книги краєзнавчої тематики.

Ось така вона – Біла Церква, з чудовими краєвидами, красивими пам’ятниками архітектури, талановитими жителями.

Чарівне місто на Росі,

Де береги твої вербові,