• Метелики з фетру

Метелики з фетру Метелики з фетру Метелики з фетру

Літо – пора квітів, ягід, фруктів та різноманітних метеликів. Важко уявити собі літо без цих яскравих та різнокольорових створінь, які своєю тендітністю та вишуканістю прикрашають літню пору та піднімають нам настрій.

Метелики є вісниками кохання та щастя, символізують довголіття та красу і тому бібліотекарі філії №2 провели для своїх маленьких читайликів майстер-клас з виготовлення метеликів з фетру.

Для того, щоб створити такого метелика необхідно мати різнокольорові аркуші фетру, ножиці, стрази, клей для роботи з тканиною, та, звичайно, любити цих чудових створінь.

Під час майстер-класу діти з захопленням вирізали різнокольорові крила та прикрашали їх сяючими стразами.

Подібні майстер-класи сприяють розвитку творчих здібностей дитини, дають можливість цікаво провести вільний час та є одним із засобів відволікти дитину від гаджетів, замінивши спілкування з технікою на захоплюючий процес творчості. Головне не лінуватися, фантазувати та творити.

Юлія Животівська.