-
- 23 липня 2019
-
Рандеву в парку
Працівники центральної бібліотеки запропонували відвідувачам парку відпочинку ім. Т.Шевченка взяти участь у екологічній годині «Від рослини до людини».
Завідувачка сектором Ніна Сорокун розповіла про головний обов’язок кожного – зберігати життя, підтримуючи гармонію людини і природи. Якщо кожен зробить хоча б одну маленьку, але корисну справу: посадить дерево, поллє квіти, змайструє годівницю для птахів, це зробить світ навколо кращим і добрішим.
Присутні взяли участь у вікторини «Пізнай довкілля», яку провела бібліотекар Тетяна Черненко.
Найменший учасник заходу – Денис запропонував присутнім цікаву гру. Кожен з учасників брав книгу з виставки, зачитував одне слово, а інші складали речення за змістом.
Було гамірно і весело, навіть мешканка парку маленька білочка прибігла подивитися на це дійство
Валентина Качуріна.
Поділись з друзями:
Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!
Це більш ніж 25% населення всього міста!