• Нові книги письменників-краян

  Монографія кандидата історичних наук, доцента кафедри правознавства Білоцерківського інституту економіки та управління вищого навчального закладу “Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”, автора понад 90-ти наукових праць Володимира Перерви “Графи Браницькі: підприємці та меценати”, висвітлює підприємницьку та меценатську діяльність однієї з найзаможніших магнатських родин України кінця XVIII – початку ХХ ст.
  Дослідження ґрунтується на понад тисячі архівних документів з архівосховищ Києва, Москви, Санки-Петербурга, Житомира, Хмельницького, Вінниці, Одеси, Черкас. Більшість документальних даних публікується вперше.

  Книга насичена свіжою джерельною інформацією і розповідає про одну з найяскравіших сторінок у історії вітчизняного підприємництва і меценатства і буде цікавою для широкого кола читачів.

  Щойно вийшла з друку збірка поезій Анатолія Кульчицького “Стою на березі юності...”

  Анатолій Іванович – заслужений працівник культури України, член Президії Українського фонду культури. У його творчому доробку понад 600 пісень, сім вокальних циклів, десять пісенних збірок.

  Тетяна Біла, зав. відділу методичної та бібліографічної роботи.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше