• Зелена неділя квітує чар-зіллям

Зелена неділя квітує чар-зіллям Зелена неділя квітує чар-зіллям Зелена неділя квітує чар-зіллям

Цієї неділі, 16 червня, віруючі святкують одне з найважливіших православних свят – День Святої Трійці. Це дуже красиве свято, коли оселі та храми прикрашають зеленим гіллям, травами та квітами.

З нагоди свята у бібліотеці-філії №4 відбувся народознавчий калейдоскоп «Зелена неділя квітує чар-зіллям», на який завітали вихованці загону «Берегиня» пришкільного табору «Дивосвіт», який діє при БЗШ №22.

Світлана Линник ознайомила присутніх з історією та традиціями святкування Зеленої неділі. Діти дізналися безліч цікавих фактів про свято Трійці.

Із цікавістю дітвора слухала легенди та оповідки про Русальний тиждень, який відзначали українці відразу після свята Трійці.

Відгадуючи загадки, та, відповідаючи на питання вікторини «Дерева і квіти нашої місцевості», малеча показала себе справжніми знавцями рослинного світу.

Наприкінці заходу кожен бажаючий міг створити свою неповторну святкову композицію із духмяних трав і квітів.

Олена Буяненко.