• Благодійний ярмарок «Бібліотека збирає друзів»

  Благодійний ярмарок «Бібліотека збирає друзів» Благодійний ярмарок «Бібліотека збирає друзів» Благодійний ярмарок «Бібліотека збирає друзів» Благодійний ярмарок «Бібліотека збирає друзів» Благодійний ярмарок «Бібліотека збирає друзів»

  «Добре роби – добре й буде!», – так вчить нас народна мудрість. Добро, зроблене нами, завжди повертається сторицею. Як би пафосно це не звучало, але відчути себе причетним до покращення світу та подарувати частинку добра і світла іншим могли учасники щорічного благодійного ярмарку, який відбувся у бібліотеці-філії №8.

  Цьогоріч дійство було особливо багатим на цікаві ідеї та позитивні емоції. На зеленій галявині біля приміщення книгозбірні лунали пісні та жарти; хтось запрошував скуштувати смаколики, хтось рекламував товар – усе, як на справжньому ярмарку. На продаж було виставлено смачну випічку: печиво, пироги, пампушки, виготовлені дбайливими жіночими руками, а також різноманітні скриньки, сувеніри, обереги, прикраси, у які було вкладено частинку душі учасниць гуртка «Майстриня», який працює при бібліотеці.

  Для тих, хто цінує творчість та оригінальні вироби, проводилися цікаві майстер-класи з виготовлення ляльок-мотанок, травниць, духмяних рослинних композицій. Також на заході діяв дитячий куточок, де юні відвідувачі розважалися, брали участь у різноманітних іграх.

  Особливу атмосферу створювали виступи ансамблю Академії пенсіонерів «Лада». Ліричні та жартівливі пісні у виконанні хору додавали заходу чарівності.

  Усі учасники дійства отримали неабияке задоволення, адже це була чудова можливість проявити себе і одночасно зробити добру справу. Саме цей ярмарок довів, що такі заходи дуже потрібні, адже вони об’єднують, додають віри у те, що світ добрий, а також відроджують українські традиції. Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи! Зібрані кошти будуть передані вихованцям Білоцерківського дитячого будинку-інтернату.

   

  Наталя Семененко  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше