• Відпустка? Ні – навчання!

Відпустка? Ні – навчання! Відпустка? Ні – навчання! Відпустка? Ні – навчання! Відпустка? Ні – навчання!

Нарешті прийшло літо – пора відпусток. Але бібліотекарі продовжують натхненно працювати та навіть навчатися. Ось і 5 червня вони зібралися, щоб навчитися робити інтерактивні кросворди. Адже влітку, як ніколи, треба розважати дітвору, бажано ще й з користю для них.

Досвідчений майстер зі створення комп’ютерних презентацій, відео та інтерактивних ігор Світлана Могорит з радістю поділилася з колегами своїми знаннями та досвідом. Гуртом бібліотекарки створювали кросворд правознавчої тематики, використовуючи он-лайн сервіс та усім знайомий Power Point. А потім зробили ще й простеньку гру з літаючими складами для найменшеньких читачів.

Арсенал знань працівників книгозбірень ще трішки поповнився і продовжуватиме рости й надалі. Адже сучасні бібліотекарі вчаться заради читачів, тому вчаться без перерв та пауз на відпустки.

Олена Дученко.