• Жіночий клуб «Фортуна» – клуб жіночих інтересів

  Клубу «Фортуна» вже більше 10 років. Голова цієї організації – Ніна Павлівна Сорокун, бібліотекар за професією. Все життя цієї жінки – серед книг, як і багатьох її колежанок. Саме тому осередок клубу складають жінки, які працюють в бібліотеках міста та району. «Але з кожним роком наша жіноча організація поповнюється новими членами. Наразі вона нараховує більше 600 жінок, які працюють у різних сферах та галузях».  Що ж об`єднує цих милих та чарівних жінок? А об`єднує їх любов до рукоділля, точніше сказати, до домоводства: хтось майстерно в`яже шпицями та гачком, хтось надає перевагу тільки гачку, хтось шиє або вишиває, інша займається флористикою та декоративно-прикладним мистецтвом, а хтось пече найсмачніші в світі пироги та торти, а в додаток займається сервіруванням. Здавалося б, немає такої речі, яку б не вміли зробити, виготовити золоті руки цих жінок! На кожному зібранні вони освоюють якісь нові технологічні процеси рукоділля. Так, приміром, на цьому – в`язання «вилкою», спеціальним і, на перший погляд, здавалося б, досить нехитрим пристроєм. Для цього запросили викладача музики, піаністку Світлану Пересадову. Руки майстрині не тільки віртуозно оволоділи музичним інструментом, а й всіма в`язальними засобами. Перший урок в`язання «вилкою» новачки освоїли з третьої петлі. Проте це ж тільки початок! Все ще попереду...

  Але це далеко не все, чим цікавиться жіноцтво клубу «Фортуна». Постійно на свої зібрання вони запрошують цікавих людей міста. Так, їхніми гостями були поети, письменники, публіцисти, художники – Євтушенко, Дідківський, Гажала, Іванців, Кокорін та багато інших відомих та цікавих постатей Білої Церкви.

  Тривалий час Ніна Павлівна Сорокун підтримує тісні зв`язки з німецькою жіночою організацією, яка активно пропагує зайнятість жінок домоводством, пересилаючи допоміжну літературу. Чого там тільки немає! І все досить просто можна виготовити своїми руками.
     
  Напередодні Івана Купала жінки клубу «Фортуна» зібралися на чергове засідання у вузькому колі за чашкою чаю. З купальським днем їх привітали директор ЦБС міста Петро Красножон та голова клубу Ніна Сорокун, побажавши всім щасливої долі, життєвого оптимізму, а головне, аби життя кожної супроводжувала фортуна. Цього дня жінки багато спілкувалися, обговорювали нагальні життєві проблеми і будували плани щодо наступних зустрічей.

  По завершенню заходу відбувся розіграш. І знову ж таки активістки клубу потурбувалася, аби це були призи, з яких жінки «Фортуни» змогли б виготовити найкращі свої вироби: нитки, стрічки для в`язання тощо.

  На засіданні клубу “Фортуна” побувала Надя Кащук

  Тема. – 2010. – 15 июля. – С.15.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше