• Презентація, зустріч, щира розмова

Презентація, зустріч, щира розмова Презентація, зустріч, щира розмова Презентація, зустріч, щира розмова Презентація, зустріч, щира розмова Презентація, зустріч, щира розмова

30 травня у читальній залі центральної бібліотеки Білоцерківської міської ЦБС ім. П.Красножона відбулася презентація нової книги «Роман. Літописьмо. листопад 2013 – січень 2018» члена НСПУ, лауреата премії голови Київської обласної державної адміністрації у номінації «За творчі досягнення», Білоцерківських міських літературно-мистецьких премій ім. І.С. Нечуя-Левицького та молодіжної ім. М.С. Вінграновського Костянтина Мордатенка.

Пан Костянтин людина непересічна, надзвичайно талановита. Його творчість є візитівкою міста.

Як зазначено у передмові: «Важко знайти теми, якої б не чіпав автор у книзі «Роман». Кохання чоловіка до жінки набагато старшої від нього, ранкове пробудження на лавці безхатька, постаті Андрея і Климентія Шептицьких, горілчані посиденьки, біблійні сюжети і міський романс, еротично-любовна поезія, російсько-українська війна, убивство Бориса Нємцова, монолог безплідної жінки біля дитячого садочку, вірші про село, тремтіння роси на лапках цвіркуна. Різноманіття тем і сюжетів роблять книгу непередбачуваною. Та головне – це мова, слова, якими послу­говується автор. Твори розташовані хронологічно, складаючи щоденник вражень і почуттів».

Своїми враженнями від нової книги поділилися: ведуча заходу, головний методист відділу методичної та бібліографічної роботи Олена Бульда, завідувачка бібліотекою-філією №3 Ксенія Гнуда та провідний бібліотекар центральної бібліотеки Ольга Соломаніна.

Цікавий аналіз творчого доробку поета зробив історик, член громадської організації «Одигітрія», креативний директор видання Олександр Кузьменко.

І, звичайно, лунала поезія. Читали вірші учасники зустрічі, декламував сам винуватець дійства. Було багато запитань, відповідей, щирого, цікавого спілкування.

Директорка ЦБС Раїса Григоренко привітала поета з народженням нової книги та побажала творчого неспокою й нових цікавих зустрічей з поціновувачам поетичного слова.

Олена Дученко.