• Хай сонцю і дітям всміхається літо

  Хай сонцю і дітям всміхається літо Хай сонцю і дітям всміхається літо Хай сонцю і дітям всміхається літо Хай сонцю і дітям всміхається літо

  До Міжнародного дня захисту дітей працівники центральної бібліотеки для дітей провели веселе свято «Хай сонцю і дітям всміхається літо».

  Найперших наймолодших відвідувачів, вихованців дитсадка № 34, гостинно привітали головна героїня – Літечко (Лариса Олійник) та Кіт Леопольд (Інна Кабула). Вони радо зустрічали малечу на порозі бібліотеки.

  Ведуча заходу, бібліотекар Ірина Вернидуб, запросила малюків на літературно-ігровий мікс. Кричалка «Книга», яку голосно продекламували діти, дала старт веселим забавам, конкурсам і вікторинам, під час яких, вони мали змогу перевірити свої знання та кмітливість.

  Та яке ж свято обходиться без ігор і розваг? Дітлахи «садили город», «ловили рибу», змагалися у спритності, танцювали. Нудьгувати було ніколи, адже для кожної дитини знайшлася цікава справа. Вони сумлінно виконали відведені їм ролі у театралізованому дійстві. Вихованці групи «Ягідка» майстерно зобразили героїв казки «Ріпка», а маленькі артисти з групи «Ромашка», перевтілившись у нові незвичні образи овочів та фруктів, з ентузіазмом взяли участь у рольовій грі «Свій город у нас є».

  Кульмінацією свята стала вікторина «Скарбничка чарівних казок». Читайлики із задоволенням відповідали на казкові запитання та отримали в подарунок дитячі книжки.

  Бібліотекарі побажали своїм гостям цікавих канікул, чистого неба, грайливих промінців сонця, щирих усмішок.

   

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше