• Маєстат – означає «велич»

Маєстат – означає «велич» Маєстат – означає «велич» Маєстат – означає «велич» Маєстат – означає «велич» Маєстат – означає «велич»

22 травня колектив бібліотеки-філії №10 гостинно зустрічав учасників міськрайонного конкурсу на краще виконання творів Миколи Вінграновського «Маєстат слова», їхніх батьків, вчителів, керівників, бібліотекарів міста. Звісно, що і я не змогла оминути увагою такий цікавий захід.

Ще до початку дійства спостерігала за конкурсантами. Хтось з цікавістю переглядав книги на полицях, хтось нервово повторював текст виступу, а хтось просто бігав і грався.

І ось – початок конкурсу! Всі сидять у залі, як мишенята, переживають, але посміхаються, адже вони – найкращі, так сказала ведуча заходу, завідувачка філією Ганна Нагорна, а їй можна вірити.

Ганна Григорівна представила і членів журі: голова – Аксенія Жукова – головний спеціаліст відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради, Галина Гай – член Національної спілки письменників України, редактор Білоцерківського книжкового видавництва «Буква», Олександра Нагорна – головний бібліограф відділу методичної та бібліографічної роботи КЗ БМР Білоцерківська міська ЦБС ім. П.Красножона.

Розпочали конкурсну програму з найменших учасників вікової категорії «Учні 1-4 класів». Які ж вони молодці! Дітвора так емоційно та натхненно читала поезію, що усмішки не сходили з облич присутніх. А призові місця розподілилися так:

І місце – Матвій Клименко (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія», ЦПО «Соняшник»);

ІІ місце – Владислав Мельниченко (читач бібліотеки-філії №5, БСШ №1);

ІІІ місце – Вікторія Черненко (читачка бібліотеки с.Черкас, с. Шкарівка).

Серед учасників вікової категорії «Учні 5-8 класів» визначили лише двох призерів:

І місце – Даниїл Ільчук (читач бібліотеки-філії №3, БЗШ №15);

ІІ місце – Каріна Травкова (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»).

Серед найстарших учасників кращими стали:

І місце – Бутовська Надія (с. Яблунівка);

ІІ місце – Максим Кваша (читач бібліотеки-філії №10, БЗШ №5) та Катерина Кшевінська (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»);

ІІІ місце – Анна Панько (БНВО «Перша Білоцерківська гімназія»), Артем Скляр (читач центральної бібліотеки, ДНЗ БПТУ ім. Поповича) і Вікторія Пилипенко (с. Шкарівка).

Гран-прі конкурсу отримала інтригуюча та чарівна Ольга Клінкіна (читачка бібліотеки-філії №10, БЗШ №5).

Дякуючи Білоцерківському відділу культури і туризму усі учасники конкурсу отримали пам’ятні та смачні подарунки.

Щороку члени журі обирають, хто з переможців поїде на літературно-мистецькі читання «З обійнятих тобою днів…», які щорічно відбуваються у с.Яблунівка. Цього року вирішили запросити усіх переможців, щоб гості свята могли вповні насолодитися майстерністю юних декламаторів.

Галасливим натовпом розбігалися учасники конкурсу, дорогою розглядаючи подарунки та смакуючи шоколадом. Щиро раділи дипломам переможці. Думаю, вони ще не раз повернуться сюди, позмагатися, поділитися емоціями та отримати цукерки.

З надією на подальші зустрічі, завжди ваша Софія Нормировська.