• До землі вам, матусі, уклін

До землі вам, матусі, уклін До землі вам, матусі, уклін До землі вам, матусі, уклін До землі вам, матусі, уклін До землі вам, матусі, уклін

З нагоди Дня Матері, вже вдруге, у бібліотеці-філії №6 відбулося відкриття міської виставки-конкурсу «До землі вам, матусі, уклін».

102 роботи 85-ти читачів бібліотек міста були представлені на розсуд журі, у складі: художниця та письменниця Галина Невінчана (голова журі), Костянтин Климчук – голова Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка, Руслан Руденко – заступник голови Білоцерківської організації «Аграрна партія України», Тетяна Строкач – майстриня, місцева поетка.

Виставку відкрила завідувачка філією №6 Надія Гаврилова, яка привітала присутніх із чудовими весняними святами: Днем Матері, Днем сім’ї та Днем вишиванки.

Учасники заходу отримали благословення від настоятеля церкви Покрови Божої Матері отця Миколая.

Справжнім подарунком конкурсантам та гостям став виступ маленьких артистів. Пісні у виконанні Варвари Середи «Лагідна та ніжна», Катерини Мацюк «Пісня про маму» та Назара Найди «Свіча» та «Синє море» сподобались всім присутнім. Поетичне слово Варвари Середи, Катерини Мацюк та Поліни Середи прозвучало на знак подяки усім мамам.

Привітали переможців та вручили подарунки гості свята: заступник голови Білоцерківської організації «Аграрна партія України» Руслан Руденко, головний методист КЗ БМР Білоцерківська міська ЦБС ім. П.Красножона Олена Бульда, художниця і письменниця Галина Невінчана.

У першій віковій категорії 4-7 років переможцями стали: Поліна Середа (4 роки), Слава Магдальчук (5 років), Андрій Карпенко (6 років), Андрій Шишка (6 років), Дмитро Синиця (7 років), Марк Коробко (7 років), Славія Бреус (7 років), Варвара Середа (7 років).

У віковій категорії 8-11 років перемогу здобули: Вероніка Загородня (8 років), Крістіна Кривошея (9 років), Анна Дудчик (9 років), Ольга Гандзюк (8 років), Маргарита Білоус (10 років), Дар’я Діденко (10 років), Олександр Федак (10 років), Марія Тамко (11 років), Дарина Нагаївська (11 років), Оксана Кузько (10 років), Анастасія Юшмакова (11 років), Аліса Сич (11 років), Уляна Кучеренко (11 років), Єлизавета Цимбал (11 років), Анастасія Семенівська (11 років).

Серед колективних, найкращими визнані роботи вихованців групи «Пізнайко» ДНЗ №8 «Золотий півник» та ЦСПРД «Злагода».

Гран-прі отримала Дарина Шерметинська.

Єлизавета Цимбал, Анастасія Семенівська та Вероніка Загородня отримали грошові винагороди від Руслана Руденка і Галини Невінчаної.

Переможці виставки-конкурсу отримали подарунки від заступника голови Білоцерківської організації «Аграрна партія України» – Руслана Руденка, голови Білоцерківського міськрайонного об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка – Костянтина Климчука, голови ГО «Біла Церква Разом» – Миколи Бабенка та відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради. Активні учасники були відзначені грамотами та заохочувальними призами Білоцерківського осередку МО «Жіноча громада».

Кажуть, щоб створити красу земну, треба доторкнутися серцем до прекрасного, розкрити таємниці людської душі, зберегти цінності людські, відтворити світ людського буття. Виставка робіт відтворює бачення краси й сприйняття прекрасного маленькими білоцерківцями.

Надія Гаврилова.