• За життя без сміття

  За життя без сміття За життя без сміття За життя без сміття За життя без сміття

  На сьогодні одним із болючих питань є питання охорони довкілля.

  14 травня читачі центральної бібліотеки для дітей – третьокласники БЗШ №4, взяли участь у екологічній мозаїці «За життя без сміття».

  Бібліотекар Ірина Вернидуб розповіла про загрозливу екологічну ситуацію в Україні, розширила знання юних читайликів про довкілля, ознайомила з правилами поведінки під час відпочинку, доповнивши розповідь яскравими ілюстраціями.

  Читачі взяли активну участь у мозковому штурмі «Загрози, які несе сміття»; вправі «Перевтілення», під час якої уявляли себе предметами, що перетворились на сміття і фантазували на тему «Якби я був…, я хотів би, щоб з мене зробили…».

  Діти висловили свої думки з приводу того, що можна зробити, щоб зменшити кількість сміття і спільно виробили певні правила. Розділившись на три команди складали екологічні пазли. Передаючи з рук в руки глобус, третьокласники виконали вправу «Мікрофон», озвучивши думку з приводу того, що вони особисто будуть робити, щоб довкілля стало чистішим.

  Підсумком заходу стала лялькова вистава «Земля не для сміття», яку підготували учасники самодіяльного лялькового театру «Книга і лялька».

  Ірина Олександрівна звернулася до присутніх зі словами: «У природі немає сміття. Усе, що створила природа, стає початком чогось нового. Сміття – це продукт діяльності людини, і тільки від неї залежить, якою буде наша планета у подальшому».

   

  Тамара Шпак.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше