• «Пам’яті вірні»

«Пам’яті вірні» «Пам’яті вірні» «Пам’яті вірні» «Пам’яті вірні» «Пам’яті вірні»

74 роки минуло від Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вже майже не залишилося ветеранів Другої Світової – тих людей, які принесли світу Перемогу. В ці дні ми вшановуємо їхній подвиг. У міській виставковій залі при бібліотеці №8 художники відкрили традиційну виставку картин «Пам’яті вірні», присвячену цій знаменній даті.

Серед представлених на експозиції робіт є картина ветерана Другої світової війни, нині покійного, Павла Митрофановича Северина. Саме він з однодумцями започаткували виставку «Пам’яті вірні» 37 років тому, як виставку картин самодіяльних художників присвячених Дню Перемоги. Сьогодні естафету ветеранів, любителів мистецтва, підхопили професійні художники та творча молодь міста. Роботи на цій виставці завжди життєдайні, сповнені любові до Білої Церкви та України. На святі відкриття звучали музичні композиції у виконанні викладача школи мистецтв №3 Сергія Яременка.

Виставка діятиме до 26 травня за адресою: вул. Леваневського, 55.

Любов Михайлюк.