• Вітаємо переможців

  14 червня у Київському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. П.Саксаганського відбулася 17-та церемонія вручення міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.Вінграновського. В цьому році лауреатами стали Валерій Войтов – актор театру та Мирослава Янчук – завідувачка філії № 5 Білоцерківської міської ЦБС.
  Наше місто завжди було багате на талановиту молодь.  Незважаючи на свій юний вік, Валерій вже є досвідченим актором, він чудовий співак та танцюрист, його знають і люблять у нашому місті.

  Мирослава увесь свій вільний час віддає улюбленій справі – малюванню. Ця тендітна усміхнена дівчина створює справжні шедеври за допомогою пензля та фарб, а ще... кави! Так, це не помилка, саме за допомогою кави намальовані деякі з картин Мирослави. Та і це ще не все, крім малювання юна майстриня захоплюється вишивкою. Вишиті роботи так само чарують своєю своєрідністю та незвичністю.

  Ось такі вони, цьогорічні лауреати. Я вітаю Мирославу та Валерія з перемогою. А ще вітаю нас з вами, кожного мешканця нашого міста з тим, що поряд з нами живуть такі талановиті молоді люди, дивлячись на яких, починаєш всупереч усім негараздам вірити, що Україна таки має надію на щасливе майбуття.

  Олена Бульда   Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше